Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Santiago Uçak Bileti

Metropolitan Bölgesi sinirlarinda kalan Santiago, Sili'nin baskentidir. Sili Parlamentosu Congreso Nacional Valparaiso'da olsa da, Santiago tartismasiz Sili'nin politik ve ekonomik merkezidir.  Sehir merkezi meydanindaki Plaza de Armas Katedrali, sehrin en eski kilisesi olan San Francisco Kilisesi gibi önemli yapilar arasindadir.

Santiago gezilecek yerler açisindan çok fazla seçenege sahip. La Chascona (tarihi ev), San Cristobal tepesi, Vina Tarapaca (sarap evi), Plaza de Armas (sehir meydani), Mercado Central (pazar yeri), Palacio Cousino (saray), Concha y Toro (sarap üretim yeri),  Santa Lucia tepesi bunlardan sadece bir kaçi.

Museo de Artes Visuales (görsel sanatlar müzesi), Ulusal tarih müzesi, Museo Chileno de Arte Precolombino (tarih müzesi), Museo Nacional de Bellas Artes (güzel sanatlar müzesi), Museo Artequin (sanat müzesi) ve Museo Tajamares del Mapocho gezilmesi gereken müzeler arasinda.

Yakin zamanda bir Santiago seyahati planliyorsaniz, uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti firsatlarindan yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi