Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Trabzon Uçak Bileti

Trabzon Uçak Bileti Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan Trabzon , M.Ö. 5.yüzyıla kadar dayanan bir tarihe sahiptir. Roma ve Bizans devirlerini yaşayan Trabzon ; Kafkasların ve İran transit yolunun başlangıcında yer alır. Şehir tarihi ve doğa güzellikleri ile dört mevsim gezip görülebilecek turizm şehridir.

 

Tarihi ve kültürel yapısı nedeniyle birçok turistik yere sahip olan Trabzon’da ; Ayasofya Müzesi, Kostaki Konağı, Trabzon Kalesi, Sümela Manastırı, Uzungöl, Atatürk Köşkü, Ayasofya Kilisesi, Santa(Dumanlı) kilisesi görmeniz gereken yerler arasında. Anı Tur'un düzenlemiş olduğu Karadeniz Turları 'na katılarak, bölgenin kültürel özelliklerini yakında tanıma fırsatı yakalabilirsiniz.

 

Trabzon’a bir yolculuk planlıyorsanız hava yolunu kullanabilirsiniz. Trabzon Havalimanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta yer almaktadır. Havaalanından şehir merkezine ise kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Rahat ve konforlu bir yolculuk için Anı Tur Uçak Bileti ile Anı Tur’un cazip fiyat fırsatlarından siz de yararlanın!

 

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi