Anı Tur Uçak Bileti

1 Kişi
×

Yetişkin (12 ve üstü)

Çocuk (2-11)

Bebek (2 yaş altı)

Uşak Uçak Bileti

Komşuları Kütahya ve Afyon gibi İç Anadolu ve Ege Bölgesi arasında geçiş oluşturan Uşak , M.Ö. 4 binli yıllardan bu yana bir tarihe sahip olan bir Ege şehridir. Halısı ile ünlü şehir “Türkiye’nin Halı Tezgahı” olarak bilinir. Önemli bir sanayi ve tarım merkezi olan Uşak , Türk Kurtuluş Savaşı’nda da önemli bir yere sahiptir.

Uşak kültür turizmi ile adından söz ettiren bir kenttir. Uşak Arkeoloji Müzesi, Atatürk ve Atnografya Müzesi, Karun Hazineleri, Sebaste, Blaundus, Mesotimolos, Alaudda, Akmonia, Kremon Agora, Pepuza, Cılandıras Köprüsü, Hacı Gedik Köprüsü, Çataltepe Köprüsü, Beylerhan Köprüsü, Çanlı Köprü, Hamamboğazı Kaplıcası, Atatürk ve Kurtulış Anıtı, Göğem Zafer Anıtı, Cumhuriyet Meydanı ve İstasyon Meydanı, AnıtAğaç görülmeye değer yerler arasında.

Eğer yakın zamanda yolculuk planlarınız içinde Uşak varsa en kolay ulaşım yollarından biri hava yoludur. Uşak merkeze 4 km mesafede olan Uşak Havaalanı ile ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Uşak’a konforlubir uçak yolculuğu yapmak istiyorsanız ucuz uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi