Haritada İncele

Uludağ Hakkında Bilgiler

Uludağ Otelleri

Uludağ, Bursa il merkezine yaklaşık 34 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Kış turizminin göz bebeği Uludağ; şöminenin başında sıcak şarap içip, karda mangal sucuk partisine katılıp, bol bol kış sporlarına katılacağınız harika bir tatil bölgesi. Her ne kadar kış tatili denildiğinde akıllara gelen ilk yer olsa da diğer mevsimlerde de ziyaret edilecek kadar güzel bir yer.

Uludağ otelleri genellikle kış mevsiminde doluluk oranına ulaşıyor. Eğer güzel bir kış tatili geçirmek istiyorsanız Uludağ otel fiyatlarını şimdiden araştırıp, planınızı oluşturmakta fayda var.

Uludağ Gezilecek Yerler

Uludağ Kayak Merkezi: Uludağ kayak otelleri kış mevsimiyle birlikte yoğun ilgi görmeye başlıyor. Bölgede bütün kayak sporları için uygun pistler mevcut. 11 ana pist, 13 adet lift ve 7 telesiyeje sahip olup; helikopterli kayak, buz pateniz, snowboard, big food ve kar motosikleti yapmaya müsait. Yaz mevsiminde ise kamp ve trekking için uygun bir bölge haline geliyor. Ayrıca piknik etkinlikleri de yaz aylarının vazgeçilmez aktiviteleri arasında.

Softaboğan Şelalesi: Bursa Uludağ’ın doğal güzelliği Softaboğan Şelalesi, Bakacak mevkiinden aşağılara gidildiğinde yavaş yavaş karşınıza çıkmaya başlıyor. Çevresi trekking için oldukça elverişli.

Uludağ’da Yapmadan Dönme

-          ATV safari heyecanını yaşamadan,

-          Uludağ kayak pistlerinde kış sporlarını denemeden,

-          Karda sucuk partilerine katılmadan

-          Şömine başında sıcak bir şarap içmeden Uludağ’dan ayrılmayın.


* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen ara, tatilini planlayalım

Anı Tur Online Satış Temsilcisi